Bielizna na noc poślubną? Musi być idealnie!

Bielizna na noc poślubną? Musi być idealnie!

0

Jaką bieliznę wybrać na noc poślubną? Seksowną, podkreślającą twoje najważniejsze walory no i… nadrabiającą niedostatki. Gdzie znaleźć taki ideał?

Bielizna na noc poślubną – musi być idealnie

Piękna suknia ślubna i oryginalne dodatki dla wielu panien młodych są sposobem na to, by zrobić wrażenie na przyszłym mężu. Po weselu jednak wracamy do domu i nadchodzi czas na to by wskoczyć… no właśnie! W co? Na pewno nie wyciągniętą flanelową piżamę ani grzeczną koszulkę. Przyda się dodatkowa oprawa w postaci bielizny na noc poślubną. W co warto zainwestować?

Partner – materiał

[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/kategoria/biustonosze/marka/passionata/?api=true&limit=8″]

Kolor ma znaczenie

Bielizna na noc poślubną raczej nie będzie wykonana z czystej bawełny. Większość panien młodych zdecyduje się na koronkowe modele lub takie, które mają wstawki z koronki. Nie bez znaczenia jest też kolor! O ile w dniu ślubu stawiamy na biel, o tyle wieczorem możesz pokusić się o bardziej zmysłowe i dużo mniej niewinne odcienie. Najmodniejszą barwą w kolekcjach na ten sezon jest głęboki fiolet, ale nie brakuje też koloru, który podobno najbardziej pobudza męską wyobraźnię: czerwieni. Te z was, które nie przepadają za jej intensywnymi wariantami, mogą postawić na modny odcień wina. Często niezawodnym pomysłem jest też czerń.

Jak dobrać biustonosz?

Sposób, w jaki zaprezentujesz się świeżo poślubionemu małżonkowi w dużej mierze zależy od tego, czy prawidłowo dobierzesz biustonosz. I to nie tylko w kwestii rozmiaru. Pamiętaj, że przy dużym biuście sprawdzają się wysoko zabudowane miseczki i grube ramiączka, które stabilnie podtrzymują piersi. Możesz też sobie pozwolić na całkowicie przezroczysty model bez dodatkowych usztywnień. Te same, miękkie biustonosze powinnaś jednak omijać szerokim łukiem, gdy twój biust jest stosunkowo niewielki. Prawdopodobnie o wiele pewniej poczujesz się w usztywnianym staniku lub nawet push-upie.

Partner – materiał

[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/kategoria/biustonosze/m
arka/etam?api=true&limit=8″]

A może małe oszustwo?

Nie wolno kłamać, ale w sprawach nieistotnych… Małe oszustwo dotyczące kilku dodatkowych centymetrów w pasie, które z łatwością skoryguje gorset lub body wyszczuplające jest dozwolone. Czy sprawdzą się w roli bielizny na noc poślubną? Oczywiście! Tylko od ciebie zależy, jaki model wybierzesz. Na szczęście szeroka oferta marek bieliźnianych gwarantuje, że zarówno halki, jak i body czy gorsety kupisz w koronkowej i bardzo zmysłowej wersji.

Partner – materiał

[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/marka/triumph/?api=true&limit=8″]

Dodaj Komentarz